AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
PRAHA

Spolehlivý partner na Vašich cestách

Bezpečná a kvalitní autobusová doprava s vysokým komfortem cestování a profesionálním zákaznickým přístupem.

Poptat dopravu »

O nás

Jsme dopravní agentura, která poskytuje přepravní služby již od roku 1994. Autobusy, minibusy a mikrobusy z naší flotily jsou Vám k dispozici k jízdám po Praze, ČR a celé Evropě.

Jiří Vlasák – autobusová doprava Praha má rozsáhlou klientelu mezi cestovními kancelářemi, malými i velkými firmami, státními institucemi, školami od mateřských po vysoké, sportovními kluby, občanskými sdruženími i soukromými osobami.

Našim klientům je k dispozici profesionální dispečink, který v nutných případech nonstop řeší urgentní poptávky, změny v objednané dopravě atd. Pokud nemáme požadovaný autobus na konkrétní termín k dispozici, našim stálým klientům vždy zajistíme příslušný autobus u prověřených a spolehlivých, spolupracujících dopravců.

Všechny dopravní prostředky, kterými Jiří Vlasák – autobusová doprava Praha disponuje, jsou klimatizované, nadstandardně pojištěné, všechna místa jsou vybavena bezpečnostními pásy, obouváme pouze značkové pneu a naši profesionální řidiči jsou zaměstnaní na hlavní pracovní poměr.

Bova Futura

Proč cestovat s námi?

  1. Vysoce profesionální služby
  2. Luxusní a pohodlné autobusy
  3. Zkušení a ochotní řidiči
  4. Maximální bezpečnost
  5. Cenová dostupnost
  6. Nonstop dispečink
  7. Dlouhá historie firmy